User Tools

Site Tools


ideas:financieel_beleidsplan_2010-2013

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revisionPrevious revision
Next revision
Previous revision
ideas:financieel_beleidsplan_2010-2013 [2008/07/30 16:14] peterideas:financieel_beleidsplan_2010-2013 [2017/02/09 13:23] (current) – external edit 127.0.0.1
Line 1: Line 1:
 +
 +
 +
 +
 +====== **__LET OP: VANAF 5 SEPTEMBER WERKT PETER OFFLINE AAAN DEZE TEKST !__** ======
 +
 +
 +
 +
 ====== 2.1 Zakelijke visie of mission Statement ====== ====== 2.1 Zakelijke visie of mission Statement ======
  
Line 4: Line 13:
  
 Constant is een vereniging zonder winstoogmerk, en we nemen die organisatievorm serieus: ze is niet enkel een 'rechtsvorm' maar een actieve structuur.  Constant is een vereniging zonder winstoogmerk, en we nemen die organisatievorm serieus: ze is niet enkel een 'rechtsvorm' maar een actieve structuur. 
-Leden dragen op verschillende niveus bij aan de werking. Het idee dat eerder in de artistieke werking beschreven werd om te werken met 'werkgroepen' is daar een voorbeeld van. +Leden dragen op verschillende niveau'bij aan de werking. Het idee dat eerder in de artistieke werking beschreven werd om te werken met 'werkgroepen' is daar een voorbeeld van. 
 De kern van Constant bestaat uit een groep van vijf. Daarnaast kent de vereniging dertien andere leden, die ook bij de werking betrokken zijn, maar meer op project basis. Daarnaast worden de werkgroepen aangevuld met artiesten, en specialisten die geen lid zijn, maar wel meedenken, meeproduceren. Er onstaat een soort satelietenstructuur waarbinnen kernleden, leden van de vereniging en leden van de werkgroepen rondom de werking circuleren.  De kern van Constant bestaat uit een groep van vijf. Daarnaast kent de vereniging dertien andere leden, die ook bij de werking betrokken zijn, maar meer op project basis. Daarnaast worden de werkgroepen aangevuld met artiesten, en specialisten die geen lid zijn, maar wel meedenken, meeproduceren. Er onstaat een soort satelietenstructuur waarbinnen kernleden, leden van de vereniging en leden van de werkgroepen rondom de werking circuleren. 
  
Line 126: Line 135:
  
 __vraag aan jacques: WAT IS DE HOOGTE VAN DE gewenste VERGOEDING UITGEDRUKT IN SCHALEN (160 euro per dag)__ __vraag aan jacques: WAT IS DE HOOGTE VAN DE gewenste VERGOEDING UITGEDRUKT IN SCHALEN (160 euro per dag)__
 +
  
  
Line 132: Line 142:
 ====== 2.4 Infrastructuur en investeringen (gebouwkosten, personeel, techniek) ====== ====== 2.4 Infrastructuur en investeringen (gebouwkosten, personeel, techniek) ======
  
-Constant investeert bij voorkeur in mensen. Een gebouw is voor ons als 'netwerk' organisatie minder noodzakelijk. Dit gezegd hebbende kunnen we de nood aan een centraal dak moeilijk ontkennenIn 2010 is het nodig dat we een aantal reparaties uitvoeren.  +Constant investeert in mensen. Medewerkers en artiesten kunnen overal werken waar hun / een computer staatConstant's behuizing is vooral een kantoor waar de administratie gedaan wordt en waar ontmoetingen en vergaderingen plaats vindenHet kantoor bevindt zich in een voormalig winkelpand met een extreem lage huur van 1200 euro per maand, met een minimaal jaarlijkse indexeringspercentage. Die lage huur is een belangrijke reden voor ons om dat kantoor te blijven huren.
-Zoals gezegd zijn onze servers de belangrijkste plaatsen waar gewerkt wordtWe hebben een relatief hoog bedrag op de begroting staan voor netwerk-onderhoud. Gezien het belang van de websites en de intensiteit waarmee er gebruik van wordt gemaakt vraagt dit voortdurend om aandacht  +
- +
- +
  
 +De servers die Constant huurt zijn de belangrijkste ruimtes waar ons werk is ondergebracht. Het onderhouden van het netwerk is cruciaal, daarvoor staat dan ook een relatief hoog bedrag op de begroting. 
  
  
Line 157: Line 164:
  
 Voor verblijven van gasten maakt Constant gebruik van het huis van de huiseigenares dat achter ons kantoor staat. Dit is een vriendschappelijke regeling die geen garanties biedt maar die wel heel belangrijk is voor de gastvrijheid. Het is goedkoper dan huren per gelegenheid. Constant huurt vanaf midden 2008 een klein apartement voor verblijf van gasten en medewerkers die niet in Brussel wonen, dit omdat het verblijf in het huis niet gegarandeerd is, en we dat wel nodig hebben. Voor verblijven van gasten maakt Constant gebruik van het huis van de huiseigenares dat achter ons kantoor staat. Dit is een vriendschappelijke regeling die geen garanties biedt maar die wel heel belangrijk is voor de gastvrijheid. Het is goedkoper dan huren per gelegenheid. Constant huurt vanaf midden 2008 een klein apartement voor verblijf van gasten en medewerkers die niet in Brussel wonen, dit omdat het verblijf in het huis niet gegarandeerd is, en we dat wel nodig hebben.
 +
  
  
Line 169: Line 177:
    
 * Er wordt geinvesteerd in een server voor het Towards project, hiervoor zoeken we een partner, (het Brussels gewest) * Er wordt geinvesteerd in een server voor het Towards project, hiervoor zoeken we een partner, (het Brussels gewest)
 +
 * Er wordt geinvesteerd in een video-server voor het Open Video project en Active archives. * Er wordt geinvesteerd in een video-server voor het Open Video project en Active archives.
  
ideas/financieel_beleidsplan_2010-2013.1217434445.txt.gz · Last modified: 2017/02/09 13:23 (external edit)